Nowi Animatorzy “Krzyżowi” w naszej diecezji

W świąteczny poranek Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, uczestniczy Dwuletniej Szkoły Animatora z naszej diecezji, w Centrum Ruchu Światło-Życie w Krościenku nad Dunajcem, otrzymali błogosławieństwo do posługi Animatora. To wielka odpowiedzialność i znak wybrania do głoszenia Chrystusa przede wszystkim swoją postawą a jeśli trzeba, to także słowem. Za tę odwagę DZIĘKUJEMY.

Krzyże Animatorskie wręczył i błogosławieństwa udzielił

Ksiądz Marek Sędek – Moderator Generalny Ruchu Światło-Życie.

To wielka radość dla całej wspólnoty diecezjalnej !

Uformowani, pełni mocy Ducha Świętego, gotowi do roli animatorów grupek parafialnych już niebawem podejmą także zadania na rekolekcjach Oazy Nowego Życie w Wieliczce i w Myśliborzu.

Na Instagramie można zobaczyć bogatą relację z Centralnej Oazy Matki, w której uczestniczyli nasi ANIMATORZY. Spotkali się tam z Edytą i Januszem Stachowskimi – parą diecezjalną Domowego Kościoła.

TUTAJ Link do relacji na Instagramie, przygotowanej przez Emilkę.

Piękni jesteście. Cudowni.

W kolejności alfabetycznej: Sara Jóźwiak, Karol Kapeluk, Julia Małgorzewicz,

Maja Matwiej, Emilia Posmyk, Małgorzata Raubo, Szymon Świerczyński.

Gratulujemy wytrwałości na drodze formacji i życzymy pięknych owoców Waszej służby.

Zapewniamy o modlitwie, by trudy i ciernie animatorskiej posługi tylko was umacniały, oczyszczały i jeszcze bardziej zbliżały do Jedności z Kościołem w Chrystusie Panu.

W imieniu Wspólnoty zdjęcia wykonane przez młodzież, zebrała i przedstawiła Jola Bochyńska – DKS